Home I pakategorizuar Kompania DELTA ofron mundesi PUNESIMI

Kompania DELTA ofron mundesi PUNESIMI

1086
0
SHARE

“Jemi te interesuar per arkitekt/e interiori per kompanin Delta dhe Delta Home
Personat duhet te kene perfunduar Universitetit pasi pozicionet vakante jane me orar te plote.
Kriteri kryesor qe ne kerkojme eshte qe duhet te din te perdorin programin 3dMax.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here